| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 21:37 Temat postu: Pytania dla totalnie znudzonych xD |
|
|
No to kolejny topic do nabijania postów
Zasady są takie: Ja zadaję jakieś pytanie, a ktoś inny musi odpowiedzieć (ktokolwiek). Zadaje też własne, równie głupie pytanie, a kto inny też musi odpowiedzieć i zadać pytanie.. itd.
No więc ja zaczynam:
Czemu Krogulec jest debilem? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 21:37 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Krogulec Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2008 Posty: 25
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 14:52 Temat postu: |
|
|
Świetnym? Gdyż dzięki niemu w więzieniach stalinowskich zginęło wielu Polaków. Wystarczy?
Czy Kara Rey na prawdę wpadała pod metro i złamała nogę? oO _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 20:08 Temat postu: |
|
|
Nie mam pojęcia.
Czemu na świecie nadal żyją głupcy? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 20:36 Temat postu: |
|
|
| Sophisia napisał: | | Nie mam pojęcia. |
Nie "nie mam pojęcia" tylko wymyśl na poczekaniu jakąś bzdurę
| Cytat: | | zemu na świecie nadal żyją głupcy? |
Bo nie mam karabina.
Czemu Wolverine był taki faajny? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Szi Bywalec

Dołączył: 28 Paź 2008 Posty: 69
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 21:51 Temat postu: |
|
|
Bo ma pazury i jest przekozak.
Czemu Biedronka jest najwspanialszym sklepem w kraju? _________________ A życie jego - trud trudów,
tytuł jego - lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 21:52 Temat postu: |
|
|
Bo Tesco jest gópie.
Dlaczego Onoma ma bana na Bastionie? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 21:54 Temat postu: |
|
|
Bo spamował.
Tylko, że ja nie spamowałem. Nawet nie bluzgałem i bzdur nie pisałem!!
Co robi spamer? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:02 Temat postu: |
|
|
Spamuje
Co czarna róża robi w sygnaturce Sophisi? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:06 Temat postu: |
|
|
wegetuje.
Czemu Minius opuścił Nirauan? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:06 Temat postu: |
|
|
Odstrasza zainteresowanych wampirów. XD
Czemu ludzie się boją śmierci? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:08 Temat postu: |
|
|
Bo jej nie rozumieją.
Dlaczemu nie mam musku?  _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:13 Temat postu: |
|
|
Bo brokat Ci zjadł.
Czemu brokat jest ruszofy? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:33 Temat postu: |
|
|
Bo nie jest czerwony.
Czemu nie jest czerwony? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:40 Temat postu: |
|
|
Bo czerwony to agresja, a brokat nie ma w sobie cienia agresji ...
Czemu Onoma jeszcze nie śpi? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 22:53 Temat postu: |
|
|
Jak to nie ma! Ma, bo chce zapanować nad światem!
Bo mu się nie chce.
Czemu Twoja stara jest taka fajna? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 23:03 Temat postu: |
|
|
Bo uwielbia męczyć moich przyjaciół i znajomych rozmowami, a oni ją lubią.
Czemu Dath Onoma nie odzywa się do mnie? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 23:18 Temat postu: |
|
|
Bo księżyc spadł na hełm Asteriksa.
Czemu ten temat jest tak mało popularny? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 23:20 Temat postu: |
|
|
Bo ludzie o tej porze śpią.
Czemu Onoma teraz kłamie? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 23:28 Temat postu: |
|
|
Bo boi się prawdy
Czemu Carmen nic dziś nie napisała? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 08:33 Temat postu: |
|
|
Bo nie ma jaj.
Czemu mam tyle postów? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:13 Temat postu: |
|
|
bo ja mam za mało ;p
dlaczego rumunski jest taki, hellołłł, słłitaśny? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:21 Temat postu: |
|
|
Bo ja go nauczam?
Czemu nasza pani od WOS-u jest ToFfCjAnOm KrEjZoLoM?! _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:23 Temat postu: |
|
|
bo ma szczote na łbie i przepiekne imie marianna. (LoFfCiAm Ją. słłłłłit.)
dlaczego onoma ma nick onoma? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:25 Temat postu: |
|
|
bo był zbyt gópi, by wymyślać coś innego
Czemu Carmen nie kupiła dziś w w szkole czipsów?  _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:28 Temat postu: |
|
|
bo portfer camen lezy i poplakuje, a sama carmen leży razem z nim.
dlaczego Maciej lubi pana O. od ang.? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:29 Temat postu: |
|
|
Ponieważ pan O. ma białe ręce .
Czemu onomy nie ma na gadu? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:31 Temat postu: |
|
|
bo sie edukuje z kolegami i papierosami za szkołą. ;p
czemu niektorym osobom, jak krzycza na nasza klase, spadają okulary z nosa.? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:33 Temat postu: |
|
|
ponieważ są wychowawcami.
Czemu Minius i Madzionna opuścili Nirauan? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:36 Temat postu: |
|
|
bo juz nie są KrEjZoLlKaMiIiiI...
dlaczego Ka. złamała nogę.? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:37 Temat postu: |
|
|
Bo wpadła pod metro.
Dlaczego Ka. wygra wybory Inkwizytorskie? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 13:43 Temat postu: |
|
|
bo lubi HSM. :*;*;*;*;*;*;
dlaczego SW jest takie słłłłłłłłit? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Mandarynka Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008 Posty: 550 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 14:21 Temat postu: |
|
|
Bo główny bohater jest pedziem i wypowiada się na słitbrokaciku.
Dlaczego Maciek nie założył dzisiaj nauszników do szkoły? _________________ ’94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 14:33 Temat postu: |
|
|
Bo dopiero za tydzień jedzie do Moskwy i kupi sobie rosyjską czapkę-usztakę
Czemu Mandarynce nie podobają się kolczyki, które dostała na urodziny? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ka. Pani Moderator


Dołączył: 18 Paź 2008 Posty: 242 Skąd: z .
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 14:38 Temat postu: |
|
|
Bo ja je zakupiłam.
Dlaczego Ka. cbyć może odda Maćkowi drugą kadencję Inkwizytora? _________________ Viva La Vida.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 14:39 Temat postu: |
|
|
Bo myśli, że jak to zrobi to będzie mogła się afiszować rolą męczennicy.
Czemu czipsy serowo-cebulewe już mi nie smakują? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Mandarynka Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008 Posty: 550 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 15:04 Temat postu: |
|
|
Bo to nie są krakersy serowo śledziowe Karoliny polizane przez Majkę.
Dlaczego dzisiaj idę na lodowisko? _________________ ’94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 17:02 Temat postu: |
|
|
Żeby chodzić na powierzchni wody.
Czemu dzisiaj nie kupiłem Snikersa w automacie?
| Mandarynka napisał: | | Bo główny bohater jest pedziem i wypowiada się na słitbrokaciku. |
O ile dobrze pamiętam, to on pisał na Owszystkim, a nie sweetbrokaciku... _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Mandarynka Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008 Posty: 550 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 18:09 Temat postu: |
|
|
Bo kupiłeś Marsa.
Czemu Ka. założyła bloga? _________________ ’94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 18:16 Temat postu: |
|
|
Bo jest słiit!!1!1one
Czemu Thrawn był niebieski? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 20:39 Temat postu: |
|
|
Wybacz, na ten temat mój mózg milczy.
Czemu walentynki są beznadziejne? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 21:26 Temat postu: |
|
|
Bo są ludzie, którzy tak uważają.
Czemu Twój ex jest bardzo sex? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 21:31 Temat postu: |
|
|
Bo żeby życie było sex raz z małżonkiem a raz z ex.
Czemu twoja stara pierze w rzece? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sophisia Pierwsza dama Nirauanu
Dołączył: 02 Lut 2009 Posty: 504
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 21:36 Temat postu: |
|
|
Bo lubi hardorove wyzwania.
Czemu Onoma to pedobear? _________________ Czarna Róża. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 21:46 Temat postu: |
|
|
Bo Onoma i Pedobear mają dwa różne IP-ki.
Czemu Nirauan jest taki słiit? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ka. Pani Moderator


Dołączył: 18 Paź 2008 Posty: 242 Skąd: z .
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 21:56 Temat postu: |
|
|
Bo życie bywa usłane różami.
Czemu czasem czuję się źle? _________________ Viva La Vida.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 22:00 Temat postu: |
|
|
Bo za bardzo się przejmujesz
Czemu Anakin był wyszkolony na maxa?????????///// _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Carmen Księżniczka Verony

Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 434 Skąd: z V.
|
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:13 Temat postu: |
|
|
bo szkolił sie razem z tobą, twoimi kolegami i papierosami za szkołą.
dlaczego carmen (ha! ja.) ma nick carmen? _________________ `94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
M. K. Vos Pan Światłoniesień

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 896
|
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 13:07 Temat postu: |
|
|
Bo Ka. było zajęte.
Czemu Onoma ma 3 dzieci? _________________ Faza Delta.
`94 THE BEST |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Onoma Wasz słiit adminek ;*

Dołączył: 19 Wrz 2008 Posty: 1862 Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari
|
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 13:44 Temat postu: |
|
|
Bo 4 to za dużo
Czemu Peter Parker był Spider-manem?? _________________ Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 13:44 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|