Forum Nirauan Strona Główna Nirauan

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytania dla totalnie znudzonych xD
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nirauan Strona Główna -> Gry i zabawy forumowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 21:37    Temat postu: Pytania dla totalnie znudzonych xD Odpowiedz z cytatem

No to kolejny topic do nabijania postów xD

Zasady są takie: Ja zadaję jakieś pytanie, a ktoś inny musi odpowiedzieć (ktokolwiek). Zadaje też własne, równie głupie pytanie, a kto inny też musi odpowiedzieć i zadać pytanie.. itd.

No więc ja zaczynam:
Czemu Krogulec jest debilem?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Wto Lut 03, 2009 21:37    Temat postu:

Powrót do góry
Krogulec
Nowicjusz


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 25

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bp takim jak ty nie powini dawac dostepu do internetuy,

Czemu komunizm vbył swietnym systemem?
_________________
War is over (if you want it).

http://holonet.pl/viewtopic.php?f=11&t=5413 >> Kotor PBF

http://galaxy.xt.pl >> pbf sw

Ahsoka górą :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym? Gdyż dzięki niemu w więzieniach stalinowskich zginęło wielu Polaków. Wystarczy?

Czy Kara Rey na prawdę wpadała pod metro i złamała nogę? oO
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia.


Czemu na świecie nadal żyją głupcy?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sophisia napisał:
Nie mam pojęcia.

Nie "nie mam pojęcia" tylko wymyśl na poczekaniu jakąś bzdurę xD

Cytat:
zemu na świecie nadal żyją głupcy?

Bo nie mam karabina.

Czemu Wolverine był taki faajny?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Szi
Bywalec


Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 69

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ma pazury i jest przekozak.

Czemu Biedronka jest najwspanialszym sklepem w kraju?
_________________
A życie jego - trud trudów,
tytuł jego - lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Tesco jest gópie.

Dlaczego Onoma ma bana na Bastionie?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo spamował.

Tylko, że ja nie spamowałem. Sad Nawet nie bluzgałem i bzdur nie pisałem!!

Co robi spamer?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spamuje xD

Co czarna róża robi w sygnaturce Sophisi?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wegetuje.

Czemu Minius opuścił Nirauan?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstrasza zainteresowanych wampirów. XD

Czemu ludzie się boją śmierci?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jej nie rozumieją.

Dlaczemu nie mam musku? Sad
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo brokat Ci zjadł.

Czemu brokat jest ruszofy?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie jest czerwony.

Czemu nie jest czerwony?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo czerwony to agresja, a brokat nie ma w sobie cienia agresji xD...

Czemu Onoma jeszcze nie śpi?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nie ma! Ma, bo chce zapanować nad światem!

Bo mu się nie chce.

Czemu Twoja stara jest taka fajna?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo uwielbia męczyć moich przyjaciół i znajomych rozmowami, a oni ją lubią.

Czemu Dath Onoma nie odzywa się do mnie?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo księżyc spadł na hełm Asteriksa.

Czemu ten temat jest tak mało popularny?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ludzie o tej porze śpią.

Czemu Onoma teraz kłamie?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo boi się prawdy

Czemu Carmen nic dziś nie napisała?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie ma jaj.

Czemu mam tyle postów?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo ja mam za mało ;p

dlaczego rumunski jest taki, hellołłł, słłitaśny?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja go nauczam?

Czemu nasza pani od WOS-u jest ToFfCjAnOm KrEjZoLoM?!
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo ma szczote na łbie i przepiekne imie marianna. (LoFfCiAm Ją. słłłłłit.)

dlaczego onoma ma nick onoma?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo był zbyt gópi, by wymyślać coś innego Very Happy

Czemu Carmen nie kupiła dziś w w szkole czipsów? Sad
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo portfer camen lezy i poplakuje, a sama carmen leży razem z nim.

dlaczego Maciej lubi pana O. od ang.?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ pan O. ma białe ręce Very Happy.


Czemu onomy nie ma na gadu?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo sie edukuje z kolegami i papierosami za szkołą. ;p

czemu niektorym osobom, jak krzycza na nasza klase, spadają okulary z nosa.?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponieważ są wychowawcami.

Czemu Minius i Madzionna opuścili Nirauan?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo juz nie są KrEjZoLlKaMiIiiI... Sad

dlaczego Ka. złamała nogę.?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wpadła pod metro.

Dlaczego Ka. wygra wybory Inkwizytorskie?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo lubi HSM. Razz :*;*;*;*;*;*;

dlaczego SW jest takie słłłłłłłłit?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mandarynka
Pani Moderator
Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 550
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo główny bohater jest pedziem i wypowiada się na słitbrokaciku.

Dlaczego Maciek nie założył dzisiaj nauszników do szkoły?
_________________
’94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo dopiero za tydzień jedzie do Moskwy i kupi sobie rosyjską czapkę-usztakę Razz

Czemu Mandarynce nie podobają się kolczyki, które dostała na urodziny?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ka.
Pani Moderator
Pani Moderator


Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 242
Skąd: z .

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja je zakupiłam.

Dlaczego Ka. cbyć może odda Maćkowi drugą kadencję Inkwizytora?
_________________
Viva La Vida.
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo myśli, że jak to zrobi to będzie mogła się afiszować rolą męczennicy.

Czemu czipsy serowo-cebulewe już mi nie smakują?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mandarynka
Pani Moderator
Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 550
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to nie są krakersy serowo śledziowe Karoliny polizane przez Majkę.

Dlaczego dzisiaj idę na lodowisko?
_________________
’94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby chodzić na powierzchni wody. Very Happy

Czemu dzisiaj nie kupiłem Snikersa w automacie? Very Happy

Mandarynka napisał:
Bo główny bohater jest pedziem i wypowiada się na słitbrokaciku.

O ile dobrze pamiętam, to on pisał na Owszystkim, a nie sweetbrokaciku...
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Mandarynka
Pani Moderator
Pani Moderator


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 550
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo kupiłeś Marsa. Wink

Czemu Ka. założyła bloga?
_________________
’94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jest słiit!!1!1one

Czemu Thrawn był niebieski?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, na ten temat mój mózg milczy.

Czemu walentynki są beznadziejne?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo są ludzie, którzy tak uważają.

Czemu Twój ex jest bardzo sex?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo żeby życie było sex raz z małżonkiem a raz z ex.

Czemu twoja stara pierze w rzece?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Sophisia
Pierwsza dama Nirauanu


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 504

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo lubi hardorove wyzwania.

Czemu Onoma to pedobear?
_________________
Czarna Róża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Onoma i Pedobear mają dwa różne IP-ki.

Czemu Nirauan jest taki słiit?
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Ka.
Pani Moderator
Pani Moderator


Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 242
Skąd: z .

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo życie bywa usłane różami.

Czemu czasem czuję się źle?
_________________
Viva La Vida.
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo za bardzo się przejmujesz Wink

Czemu Anakin był wyszkolony na maxa?????????/////
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Carmen
Księżniczka Verony


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: z V.

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo szkolił sie razem z tobą, twoimi kolegami i papierosami za szkołą.

dlaczego carmen (ha! ja.) ma nick carmen?
_________________
`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. K. Vos
Pan Światłoniesień


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 896

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Ka. było zajęte.

Czemu Onoma ma 3 dzieci?
_________________
Faza Delta.

`94 THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onoma
Wasz słiit adminek ;*


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1862
Skąd: Szczecin, stolica Mon Calamari

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo 4 to za dużo xD

Czemu Peter Parker był Spider-manem??
_________________
Oto prawda. Ja jestem prawdą.
`94 THE BEST

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pią Lut 06, 2009 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nirauan Strona Główna -> Gry i zabawy forumowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nirauan  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group